خانه آیتونز و اپل چرا اپل نیز باید در دنیای بیت کوین سرمایه گذاری کند؟

چرا اپل نیز باید در دنیای بیت کوین سرمایه گذاری کند؟

0 ثانیه خوانده شده
0
0
790
چرا اپل نیز باید در دنیای بیت کوین سرمایه گذاری کند؟

کارشناسان دنیای ارز دیجیتال از جمله دن ویسکوپف و مایکل سیلور همگی بر این عقیده‌اند که شرکت اپل، به عنوان یکی از پردرآمدترین شرکت‌های مطرح در دنیا، باید به زودی در دنیای بیت کوین سرمایه گذاری هنگفتی را انجام دهد. اما این دو با چطور با چنین قاطعیتی در مورد سرمایه گذاری اپل در بیت کوین نظر داده‌اند؟

به گفته‌ی مایکل سیلور، اپل طی چند سال آینده در دنیای ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری قابل توجهی را انجام خواهد داد. به گفته‌ی او، در صورتی که اپل موفق به انجام چنین کاری شود، آن‌ها می‌توانند با فروش محصولات خود و ترکیب کردن آن‌ها با بیت کوین به سود بیش از ۱۰۰ میلیارد دلاری دست یابند.

آمار و ارقام حاکی از این هستند که دارایی‌های شرکت اپل بیش از ۲ تریلیارد دلار است و هم اکنون بیش از ۱۹۲ میلیارد دلار پول آماده دارد. این شرکت به عنوان ثروت‌مند‌ترین شرکت در دنیا شناخته می‌شود و هر روز نیز به این آمار اضافه می‌شود.

براساس پیش‌بینی‌ها اپل مبلغی بین ۱۰ تا ۲۰ میلیارد دلار در دنیای ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری خواهد کرد و اکثر منابع خود را از این طریق سرمایه‌گذاری می‌کند. به گفته‌ی مایکل سیلور، دنیای ارزهای دیجیتال ریسک کمتری نسبت به بازارهای دیگر از جمله بورس دارد.

به هر حال، سرمایه گذاری اپل در بیت کوین نه تنها می‌تواند به سود این شرکت کوپرتینویی به اتمام برسد، بلکه به کمک بیت کوین نیز خواهد آمد. بیت کوین برای رسیدن به ثروت شرکت اپل باید بیش از ۵۴۵ درصد رشد داشته باشد تا شاید بتواند به سرمایه‌ی شرکت اپل برسد. در نتیجه، این معامله می‌تواند برای هر دو مثبت ارزیابی شود.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در آیتونز و اپل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…