خانه اخبار اخبار کنسولهای بازی بازی های homebrew با پلی استیشن ۲

بازی های homebrew با پلی استیشن ۲

13 ثانیه خوانده شده
0
0
1,348
پلی استیشن 2

پلی استیشن ۲ می‌تواند به واسطه پخش‌کننده‌های DVD بازی‌های homebrew را هندل کند به این ترتیب شما نیازی به ارتقا سخت افزار خود ندارید. در ادامه با توکاکی همراه باشید.

پلی استیشن ۲ بیش از ۲۰ سال قدمت دارد. اگر می‌خواهید بازی‌های homebrew را با پلی استیشن ۲ انجام دهید، باید مسیر طولانی را طی کنید. شما معمولا نیاز به نصب modchip ، خرید یک کارت حافظه مخصوص تنظیم شده یا حتی سیستم باز شده برای جلوگیری از حسگرهای دیسک خوان دارید  تا بتوانید از دیسک‌ها برای فریب دادن کنسول استفاده کنید. مهندس نرم افزار امنیتی CTurt یک روش برای برنامه‌های homebrew ایجاد کرده است که از دی وی دی پلیرها برای اجرای کد استفاده می‌کند. این رویکرد شامل خراب کردن عملکردهای کلیدی در کیس‌هایی که فیلم‌های DVD هم شامل آن است، می‌شود و سپس بارگذاری مرحله دوم پیشرفته‌تر از مرحله اول انجام می‌شود. 

این تکنیک هنوز جدید است اما در حال حاضر به خوبی کار می‌کند. فقط باید یک دیسک را در درایو PS2 قرار دهید و منتظر بارگزاری آن باشید. حتی می‌توانید برای انتخاب از بین چندین گزینه ذخیره شده روی دیسک، به منو بوت بروید. همچنین این فرصت ایجاد می‌شود که سیستم بازی‌های غیر رسمی در سایر سیستم‌ها را هم نشان دهد. CTurt معتقد است که این روش می‌تواند برای سایر پلی استیشن‌ها هم عملی شود. این راهکار ممکن است برای کاربران PS5 که شامل دیسک درایور هستند، نشود اما این امید را برای کسانی که مایل به گسترش مجموعه بازی‌های غیر رسمی خود هستند، افزایش می‌دهد.

منبع: engadget

برای خرید محصولات مرتبط باپلی استیشن کلیک کنید

https://www.engadget.com/playstation-2-freedvdboot-homebrew-games-044401289.html
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده onlinemohtava
بارگذاری بیشتر در اخبار کنسولهای بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

کنترلر دوال سنس و هر آنچه که باید در مورد آن بدانید

دوال سنس از نظر طراحی چیزی بین دوال شاک ۴ و کنترل ایکس باکس است. سونی این دسته را با طراحی…