خانه اخبار ویژگی real-time lyrics به بیش از ۲۶ مارکت ارائه شده است

ویژگی real-time lyrics به بیش از ۲۶ مارکت ارائه شده است

21 ثانیه خوانده شده
0
0
1,245

Spotify گزارش داد که ویژگی real-time lyrics در بیش از ۲۶ کشور از جمله هند و کشورهای جنوب شرق آسیا و آمریکای لاتین راه اندازی شده است. این لیست شامل ایالات متحده نمی‌شود. در صورت امکان کاربران می‌توانند با ضربه زدن روی کارت lyrics در پایین صفحه “Now Playing” به آن‌ها دسترسی پیدا کند. ویژگی‌های جدید از اشعار تهیه شده توسط Musixmatch استفاده می‌کند و آهنگ زبان را نشان می‌دهد.

متن ترانه دارای تاریخچه در Spotify است. این سرویس قبل از قطع روابط با این شرکت در سال  2016 با Musixmatch کار کرده است. در همان سال ،Spotify کار خود را با Genius در ویژگی “Behind the Lyrics” خود شروع کرد ، که اطلاعات پیش زمینه ای در مورد آهنگ های انتخاب شده را در کنار خود اشعار ارائه می دهد. این ویژگی خود به اندازه کافی جالب است اما اگر بخواهید آهنگ را با آهنگ اصلی خود بخوانید، real-time lyrics اکنون اطلاعات دقیق‌تری به شما می‌دهد.

TechCrunch  گزارش داد که بازارهای زیر از ساعت ۱۰ بامداد امروز در حال گرفتن ویژگی real-time lyrics هستند. این بازارها شامل آرژانتین ، برزیل ، کلمبیا ، شیلی ، مکزیک ، پرو ، بولیوی ، کاستاریکا ، جمهوری دومینیکن ، اکوادور ، گواتمالا ، هندوراس ، هند ، نیکاراگوئه ، پاناما ، پاراگوئه ، السالوادور ، اروگوئه ، ویتنام ، فیلیپین ، اندونزی ، مالزی ، تایلند ، تایوان ، سنگاپور و هنگ کنگ است. TechCrunch همچنین خاطرنشان کرد که برخی از بازراها مانند تایلند ، ویتنام ، اندونزی و مکزیک برخی از پشتیبانی‌ها از سایر ارائه دهندگان مانند ژاپن هم بوده اند.

هنوز دیدگاه دقیقی در خصوص اینکه ویژگی real-time lyrics تا چه اندازه می‌تواند پیشرفت کند، نداریم. اما با این حال Spotify سال گذشته تایید کرد که در حال تست این ویژگی در مارکت‌های جدید مانند کانادا است که می‌تواند به معنای ورود این ویژگی به این مارکت‌ها باشد.

theverge

https://www.theverge.com/2020/6/30/21307984/spotify-real-time-lyrics-26-markets-musixmatch-genius-apple-music-karaoke
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده onlinemohtava
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

کنترلر دوال سنس و هر آنچه که باید در مورد آن بدانید

دوال سنس از نظر طراحی چیزی بین دوال شاک ۴ و کنترل ایکس باکس است. سونی این دسته را با طراحی…