خانه اخبار گوگل قابلیت های کپشنینگ و مود نور کم را به ویدئوکال گوگل اضافه نمود

گوگل قابلیت های کپشنینگ و مود نور کم را به ویدئوکال گوگل اضافه نمود

12 ثانیه خوانده شده
0
0
1,200

۹to5 Google گزارش داد که Google Meet در حال کار بر روی چندین ویژگی جدید در ویدئوکال گوگل است که به واسطه آن‌ها رقبای خود را پشت سر بگذارد. از جمله اینکه کاربر می‌تواند تصاویر یا اثر تاری را برای پیش زمینه در تماس‌های تصویری فعال کند. همانطور که Zoom  و  Microsoft Teams این قابلیت را دارند و کاربران می‌توانند تصویر پس زمینه را به انتخاب خود تغییر دهند. در ادامه با توکاکی همراه باشید.

گوگل به The Verge اعلام کرد که علاوه بر تاری و تصاویر پس زمینه، ایجاد کپشن، فعال کردن مود کم نور، جمع آوری دستی و نمای کاشی تا ۴۹ شرکت کننده در جلسه امکان پذیر در ویدئوکال گوگل است. این کمپانی جزئیات مربوط به این تغییرات را عنوان نکرده است اما ۹to5 Google معتقد است که گوگل برخی از این ویژگی‌ها را برای مشتریان خود نمایش داده است.

جیمل ماه گذشته به گوگل پیوست و یک لینک حاشیه‌ای ایجاد کرد که به واسطه آن تا سقف ۱۰۰ نفر می‌توانند بدون محدودیت زمانی و تنها به شرط داشتن اکانت جیمل در کنفرانس ویدئویی شرکت کنند. این قابلیت برای افرادی که به واسطه کرونا مجبور هستند کارهایشان را از راه دور و از خانه ادامه دهند، بسیار کمک کننده است.

گوگل و مایکروسافت در این مدت رقابت تنگاتنگی با Zoom داشته اند. این شرکت در ماه آوریل اعلام کرد که مایکروسافت در برنامه Teams خود روزانه بیش از ۷۵ میلیون کاربر دارد. این درحالی است که طبق گفته گوگل اخیرا تعداد افرادی که در کنفرانس‌های ویدئویی این کمپانی حضور دارند، بیش از ۷۵ میلیون نفر است.

theverge

https://www.theverge.com/2020/6/27/21305434/google-meet-background-blur-captioning-video-microsoft-teams-zoom
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده onlinemohtava
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

کنترلر دوال سنس و هر آنچه که باید در مورد آن بدانید

دوال سنس از نظر طراحی چیزی بین دوال شاک ۴ و کنترل ایکس باکس است. سونی این دسته را با طراحی…