خانه اخبار مشکلات بازی Medium روی نسل‌های فعلی

مشکلات بازی Medium روی نسل‌های فعلی

31 ثانیه خوانده شده
0
0
1,290

Bloober Team می‌گوید گیم پلی Medium روی نسل‌های فعلی چندان عملی نیست. در ادامه با توکاکی همراه باشید.

ایکس باکس سری X همیشه تجربه‌ای را ارائه می‌دهد که ما هم برای دستیابی به آن مشتاق بازی هستیم.

تیم Bloober که با بازی‌های ترسناکی مانند Layers of Fear and Observer  مشهور است ، نشان داد که بازی Medium به سادگی با قابلیت های نسل فعلی مطابقت پیدا نمی‌کند.

در می فاش شد که The Medium یک کنکاش هیجان انگیز بین دنیای زنده‌ها و مرده‌ها داشته است و قهرمان داستان در این بازی به سمت یک هتل متروکه در کراکوف لهستان هدایت شده است ” Jacek Zięba” تهیه کننده بزرگ‌ترین و بلندپروازانه‌ترین بازی این استودیو در مصاحبه با Xbox اشاره کوتاهی به موضوع فوق کرد.

Zięba با شوخی گفت تیم بازاریابی مرا می‌کشند اگر من بخواهند زودتر از موعد مقرر قضایا را فاش کنم. اما ما سعی می‌کنیم از تمام امکانات‌مان استفاده کنیم تا بتوانیم بازی را برای مطابقت بیشتر با گیم پلی نسل بعد سوق دهیم. نمونه‌ کارهای Bloober Team تجربیات خوبی در این خصوص ندارد از تصاویر مخوف در Layers of Fear تا از دست رفتن کنترل در Observer تا تاریکی در Blair Witch. به نظر می‌رسد که The Medium قصد دارد از تمام این موارد و مشکلات بازی Medium روی نسل‌های فعلیجلوگیری کند و ترتیبی بدهد که در نسل بعدی گیم پلی شاهد مشکلات مشابه در این بازی نباشیم.

این تهیه کننده توضیح داد: البته از نظر تئوری شما می‌توانید از هر ایده یا ویژگی بازی به صورت انتخابی جلوگیری کنید اما در مورد ما این به معنی تغییر کامل ویژگی‌های بازی است. به لطف قدرت Xbox Series X  می‌توانیم بازی را به روشی که همیشه تصور کرده ایم، توسعه دهیم. علاوه بر این بازی با سرعت ۶۰kps در ۴K اجرا می‌شود و Zięba از قدرت اجرای بازی در Xbox Series X بسیار راضی است. او می‌گوید من نمی‌توانم صبر کنم تا بازیکنان این بازی آن را با کنسول تجربه کنند و ببینند که این بازی چه پتانسیل بالایی دارد. این پلت فرم به تعامل بین دنیای ارواح و دنیای واقعیت را کمی بهبود می‌دهد.

Medium  در تعطیلات ۲۰۲۰ برای رایانه های شخصی و  Xbox Series X ارائه می‌شود.

videogamer

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده onlinemohtava
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

کنترلر دوال سنس و هر آنچه که باید در مورد آن بدانید

دوال سنس از نظر طراحی چیزی بین دوال شاک ۴ و کنترل ایکس باکس است. سونی این دسته را با طراحی…