خانه اخبار مدت زمانِ مورد نیاز برای اتمام بازی Ghost of Tsushima مشخص شد

مدت زمانِ مورد نیاز برای اتمام بازی Ghost of Tsushima مشخص شد

18 ثانیه خوانده شده
0
0
1,322
ghost of tsushima release date 1024x576 مدت زمانِ مورد نیاز برای اتمام بازی Ghost of Tsushima مشخص شد

بازی Ghost of Tsushima، جدیدترین ساخته‌ی Sucker Punch که در کمتر از دو ماه دیگر به شکل انحصاری برای کنسول PS4 منتشر خواهد شد، اخیرا با تریلر ۱۸ دقیقه‌ای خود توانست تبدیل به یکی از موردانتظارترین عناوین سال ۲۰۲۰ شود. هایپ ایجاد شده بقدری زیاد بود که باعث شد فروش بازی در فروشگاه آمازون از The Last of Us II نیز پیشی گرفته و آن را تبدیل به پرفروش‌ترین بازیِ آمازون کند.

با توجه به داغ بودن بحث‌های Ghost of Tsushima، سازندگان بازی نیز مصاحبه‌ها و پادکست‌های متعددی درخصوصِ محصول جدید خود برپا کرده‌اند که در جدیدترین آنها، آقای نیت فاکس(Nate Fox) با اشاره به وسعت و بزرگیِ Ghost of Tsushima مدعی شد که این بازی حدود ۵۰ الی ۶۰ ساعت از زمان شما را به خود اختصاص خواهد داد.

البته فاکس گفت که این مدت زمان برای به اتمام رساندن تمام بازی است و اگر بخواهید تنها داستان اصلی را تجربه کنید به ساعات کمتری نیاز خواهید داشت. وی همچنین به بازیکنان پیشنهاد داد که به تجربه‌ی داستان اصلی اکتفا نکنند و به گشت و گذار در مناطق مختلف و متنوعِ بازی بپردازند تا بهترین تجربه از Ghost of Tsushima را داشته باشند.

با توجه به فضای مورد نیازِ بازی(۵۰ گیگابایت) جای شگفتی است که Sucker Punch چگونه توانسته است چنین عنوان با عظمتی را تنها در ۵۰ گیگابایت خلاصه کند. Ghost of Tsushima در تاریخ ۲۷ تیرماه برای کنسول پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده Reza _Modaresi
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

گزارش مالی Take Two موفقیت اعتباری بالای این کمپانی را به نمایش می‌گذارد.

Take Two، کمپانی مادر بسیاری از استدیوهای بزرگ همانند Rockstar، گزارش مالی خود در سالهای گ…