خانه اخبار مایکروسافت: بهتر است آپدیت‌های ایکس باکس سری ایکس به صورت رایگان ارائه شوند.

مایکروسافت: بهتر است آپدیت‌های ایکس باکس سری ایکس به صورت رایگان ارائه شوند.

22 ثانیه خوانده شده
0
0
1,091
آپدیت‌های ایکس باکس سری ایکس به صورت رایگان

مایکروسافت تمایلی به عرضه آپدیت‌های ایکس باکس سری ایکس با بسته‌های الحاقی DLC ندارد و ترجیح می‌دهد که آپدیت‌های ایکس باکس سری ایکس به صورت رایگان ارائه شوند در ادامه با توکاکی همراه باشید.

گزارش‌ها نشان می‌دهند که مایکروسافت به ناشران شخص ثالث توصیه کرده است که برای بازی‌های خود نسخه‌های رایگان ایکس باکس سری ایکس را عرضه کنند.

طبق ادعا VGC مایکروسافت نمی‌خواهند ناشران نسخه‌های ایکس باکس سری ایکس را به عنوان بسته‌های VGC بفروشد. در عوض آن‌ها را ترغیب می‌کند که بازیکنان نسخه‌های بعدی بازی را به صورت رایگان دریافت کنند.

البته در نهایت ناشران و توسعه دهندگان در این مورد تعیین کننده هستند و حرف آخر را می‌زنند اما مایکروسافت از هر بازی که می‌تواند پشتیبانی می‌کند تا توسعه دهندگان هم بتوانند امتیازاتی برای ارائه این امکان دریافت کنند. برای مثال مایکروسافت از Smart Delivery پشتیبانی می کند. با این حال، دارندگان این سیستم عامل تحویل Smart را الزامی نمی کند، بنابراین ناشران هنوز هم می توانند برنامه های خود مانند EA با FIFA 21 و Madden 21را ارائه دهند.

یکی دیگر از گزینه‌های توسعه دهندگان این است که نسخه‌های ایکس باکس سری ایکس را با تخفیف عرضه کنند. مایکروسافت به ناشران این امکان را می‌دهد که بسته‌های دیگری را که شامل نسخه‌های مربوط به هر دو نسل است، بفروشند. از جلمه در مورد NBA 2K21  که یک نسخه ۱۰۰ دلاری به فروش می‌رساند که شامل دو نسخه می‌باشد که برای هر نسل ایکس باکس یک نسخه دارد.

طبق گرازش‌ها، مایکروسافت بعد از راه اندازی به بازی‌ها اجازه نمی‌دهد که از Smart Delivery پشتیبانی کنند.

این گزاریش همچنین نشان می‌دهد که بازی‌هایی که از Smart Delivery پشتیبانی می‌کنند در اصل به عنوان یک SKU واحد در اکوسیستم ایکس باکس به شمار می‌روند. در حالی که بازی‌ها برای هر نسل SKU جداگانه ندارند. این روند باعث صرفه جویی، سازگاری متقابل و کمک به انتقال Smart Delivery  می‌شود.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده onlinemohtava
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

کنترلر دوال سنس و هر آنچه که باید در مورد آن بدانید

دوال سنس از نظر طراحی چیزی بین دوال شاک ۴ و کنترل ایکس باکس است. سونی این دسته را با طراحی…