خانه اخبار لینکدین می‌گوید کپی شدن مطالب کلیپ بورد iOS را متوقف می‌کند.

لینکدین می‌گوید کپی شدن مطالب کلیپ بورد iOS را متوقف می‌کند.

12 ثانیه خوانده شده
0
0
1,335
کپی شدن مطالب کلیپ بورد iOS

 لینکدین قصد دارد از کپی شدن مطالب کلیپ بورد iOS  جلوگیری کند. قرار است به محض تکرار کپی مطالب کلیپ بورد iOS لینکدین قصد دارد از کپی کردن مطالب کلیپ بورد دستگاه iOS شود. زیرا یک کاربر در اوایل این هفته رویکردهای تهاجمی به حریم شخصی را بولد کرده است. ZDNet  گزارش می دهد که لینکدین این اتفاق را اشکال از سمت خود می‌داند. در ادامه با توکاکی همراه باشید.

طبق برنامه مهندسی LinkedIn VP Erran Berger ، این برنامه محتویات کلیپ بورد را به منظور انجام “equality check”بین آنچه کاربر در حال تایپ کردن و موارد موجود در کلیپ بورد آنهاست ، کپی می کند. Berger نگفته است که چرا این چک ضروری است اما در توییتر اعلام کرد که ما محتوای کلیپ بورد را ذخیره نمی‌کنیم و انتقال نمی‌دهیم.

این رفتار به لطف ویژگی جدید حفظ حریم شخصی در iOS 14  کشف شد که در حال حاضر بتا محدود برای توسعه دهندگان است. سیستم عامل اکنون وقتی یک برنامه برای یک برنامه یا دستگاه دیگر اطلاعات را کپی می‌کند، به کاربر اطلاع می‌دهد. این امر باعث می‌شود که در صورتی که یک برنامه محتویات کلیپ بورد را کپی کند، کاربر در جریان این روند مشکوک قرار بگیرد.

روز پنجشنبه با اشاره به اظهار شخصی که گفته بود یک اپلیکیشن در حال کپی کردن مطالب از منابع دیگر، مانند برنامه یادداشت ها است، برگر اعلام کرد در حال پیگیری مشکل کپی شدن مطالب کلیپ بورد iOS هستند.

هفته گذشته تیک تاک هم رفتارهای مشابهی را اعلام کرد. به نظر می‌رسد که این برنامه به صورت مکرر در حال بارگیری مطالب کپی شده کاربر است که این روند نگرانی در خصوص جاسوسی داده‌ها از برنامه‌های دیگر را پررنگ می‌کند. البته تیک تاک اعلام کرد که این روند بخشی از برنامه آنتی اسپم است و این روند را متوقف خواهد کرد.

از آنجا که iOS 14 به طور گسترده‌تری اجرا می‌شود، انتظار می‌رود که نسخه بتا عمومی در هفته‌های آینده منتشر شود. در صورتی که اطلاعات جدیدی در خصوص کپی اطلاعات به گوش ما رسید، حتما شما را هم در جریان خواهیم گذاشت.

theverge

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده onlinemohtava
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

کنترلر دوال سنس و هر آنچه که باید در مورد آن بدانید

دوال سنس از نظر طراحی چیزی بین دوال شاک ۴ و کنترل ایکس باکس است. سونی این دسته را با طراحی…