خانه اخبار عذرخواهی فوروکاوا بابت مشکلات جوی کان ها

عذرخواهی فوروکاوا بابت مشکلات جوی کان ها

8 ثانیه خوانده شده
0
0
1,101
مشکلات جوی کان ها

Shuntaro Furukawa رئیس نینتندو بابت مشکلات Switch Joy-Con عذرخواهی کرد. در ادامه با توکاکی همراه باشید.

“Shuntaro Furukawa” رئیس کمپانی نینتدو در مورد مسائل مربوط به کنترل کنندگان Joy-Con عذرخواهی کرد.

فوروکاوا در نشست عمومی سالانه سهامداران این شرکت گفت: “درخصوص جوی‌کان‌ها ، از هر مشکلی که برای مشتریان ایجاد شده است عذرخواهی می کنیم.” وی ادامه داد: “ما همچنان به هدف خود برای ارتقاء محصولات ادامه می دهیم، اما از آنجا که مشکلات  Joy Con  مربوط به کلاس اکشن در ایالات متحده است و هنوز نتوانسته‌ایم در خصوص این موضوع کار خاصی انجام دهیم. با این اوصاف ما تصمیم داریم هنوز در خصوص اقدامات خاصی که در این زمینه انجام داده‌ایم، حرفی نزنیم.”

در ماه ژوئیه سال ۲۰۱۹ یک دعوی در دادگاه مطرح شد که در آن مشتریان بیشماری متوجه مشکلات اتصال جوی کان‌ها شده‌ بودد و در خصوص آن شکایت داشتند. گویا جوی کان‌ها دچار انحراف می‌شدند و خود به خود به سمت دیگری حرکت می‌کردند. این روند باعث می‌شد که انجام بازی با این کنترلرها غیر ممکن شود. راه حل این بود که دسته‌ها را برای تعمیر بفرستید (که البته با توجه به همه گیری این مشکل، این راه حل هم امکان پذیر نیست) همچنین می‌توانید یک جوی کان جدید خریداری کنید. با این حال بهتر است کمی صبر کنید تا جوی کان‌های جدید امتحان خود را پس بدهند و در خصوص سالم بودن آن‌ها مطمئن شوید.

در ماه مارس یک قاضی درخواست نینتندو برای رد دعوی را نپذیرفت و دعوی شکایت خریداران کنترلرهای جوی کان هنوز منتظر نتیجه دادگاه است. البته این نتیجه توسط یک قاضی مستقل در خارج از دادگاه تعیین می‌شود. تقریبا چهار ماه گذشته است و ما هنوز خبر جدیدی در خصوص این دادگاه نگرفته‌ایم.

videogamer

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده onlinemohtava
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

کنترلر دوال سنس و هر آنچه که باید در مورد آن بدانید

دوال سنس از نظر طراحی چیزی بین دوال شاک ۴ و کنترل ایکس باکس است. سونی این دسته را با طراحی…