خانه پلی استیشن طراحی پلی استیشن ۵

طراحی پلی استیشن ۵

4 ثانیه خوانده شده
0
0
1,524
طراحی پلی استیشن 5

Epic Games معتقد است که طراحی پلی استیشن ۵ شاهکار طراحی سیستم ها است. در ادامه با توکاکی همراه باشید.

“Nick Penwarden” معاون مهندس طراحی در مصاحبه با مجله رسمی پلی استیشن گفت: طراحی پلی استیشن ۵ شاهکار طراحی سستم‌ها است. این پلی استیشن نه تنها از نظر محاسبات و عملکرد گرافیکی عالی عمل می‌کند که از نظر ذخیره سازی و فناوری فشرده سازی اطلاعات هم عملکرد قابل توجهی دارد و می‌تواند انواع بیشتری از بازی‌ها را باز کند و ترتیبی دهد که بازیکنان تجربه کاربری بهتری داشته باشند.

نیک پنوردن تنها کسی نیست که اینگونه فکر می‌کند. مدیر ارشد فنی، “Kim Libreri” هم با نیک هم نظر است. او معتقد است که کارت گرافیک‌های نسل بعدی قدرت پردازش بیشتری برای هندل کردن هه جانبه بازی دارند. همچنین می‌توانند مفاهیم جدید در گیم پلی فعال کند که از محیط‌های پویاتر، نورپردازی بهتر و فیزیک بسیار بهبودیافته تری برخوردار باشد. هوش مصنوعی هوشمندتر است و تجربیات بازی تیم بهتر از قبل خواهد بود.

نسخه آزمایشی فنی پلی استیشن ۵ کاملا چشمگیر و قابل توجه بود اما باز هم تمام جزئیات نمایش داده نشد. جاش قبول دارد که همه چیز در این پلی استیشن کاملا شفاف و واقع گرایانه است و این برای افراد دست اندرکار قطعا نکته مهم و قابل قدردانی است اما این سوال هم ایجاد می‌شود که آیا دستیابی به رئالیست کامل هدفی بود که باید برای آن تلاش می‌کردیم؟ وی گفت تنها زمانی که بازیکن تجربه کار با دستگاه را پیدا کرد و نظر موافق او در این باره جلب شد، ما می‌توانیم به موثر بودن تغییرات تازه ایجاد شده، مطمئن باشیم.

videogamer

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده ak
بارگذاری بیشتر در پلی استیشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

کنترلر دوال سنس و هر آنچه که باید در مورد آن بدانید

دوال سنس از نظر طراحی چیزی بین دوال شاک ۴ و کنترل ایکس باکس است. سونی این دسته را با طراحی…