خانه اخبار شرکت Revolut فعالیت خود را در ژاپن شروع می‌کند

شرکت Revolut فعالیت خود را در ژاپن شروع می‌کند

4 ثانیه خوانده شده
0
0
947
https://blog.tokakey.com/

شرکت Revolut که به عنوان یکی از شناخته شده‌ترین شرکت‌های ارزهای دیجیتال است و اپلیکیشن محبوبی را نیز منتشر کرده به تازگی فعالیت خود را در کشور ژاپن شروع کرده است. این خبر را روز گذشته مدیر عامل این شرکت در حساب توییتری خود منتشر کرده است تا ژاپن به عنوان اولین کشور غیر انگلیسی زبان این شرکت تلقی شود.

شرکت Revolut که حالا بیش از ۱۳ میلیون کاربر فعال دارد پیش از این در کشورهای اروپایین،‌آمریکا و سنگاپور فعالیت داشته است. براساس گزارش‌های دریافتی، احتمال می‌رود در حال حاظر برنامه Revolut در کشور ژاپن تنها از ۲۳ ارز پشتیبانی کند و تنها شامل تراکنش‌های بین المللی شود.

در حالی که روز گذشته این خبر به صورت رسمی توسط شرکت تایید شده، اما هنوز مشخص نیست که آیا ارزهای دیجیتال نیز در کشور ژاپن توسط اپلیکیشن Revolut پشتیبانی می‌شود یا خیر. فعالیت شرکت مورد اشاره در کشور ژاپن در حالی رقم می‌خورد که پیشتر این شرکت اعلام کرده بود که با این که افزایش شدید کاربران را تجربه کرده، در سال ۲۰۱۹ با کاهش سود سیصد درصدی مواجه شده است. در ادامه، در مهر ماه سال گذشته شرکت Revolut به چندین منطقه‌ از دنیا فعالیت داشته و به نظر می‌رسد قصد دارد این فعالیت را گسترش دهد.

شرکت Revolut تنها شرکت بین المللی در زمینه‌ی ارزهای دیجیتال نیست که فعالیت رسمی خود را در ژاپن شروع کرده است. پیشتر نیز شرکت بسیار شناخته شده‌ی Kraken نیز اعلام کرده بود که فعالیت خود را در ژاپن شروع خواهد کرد و به نظر می‌رسد در آینده‌ای نه چندان دور شرکت‌های بیشتری فعالیت خود را در ژاپن شروع کنند.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…