خانه اخبار شباهت زیاد بازی های PS5 و PS4

شباهت زیاد بازی های PS5 و PS4

11 ثانیه خوانده شده
0
0
2,498

Spider-Man: Miles Morales Box Art نشان داد که بازی‌های PS5 تفاوت چندانی با بازی‌های PS4 ندارند.

اگر قبل از این کنسول جدید را جایگزین نکرده باشید، ممکن است هیجان این کار برای‌تان آشنا نباشد. شاید فکر کنید که شما تنها یک قطعه سخت افزاری را جایگزین می‌کنید. اما طرفداران اصلی گیم تغییرات را بهتر متوجه می‌شوند. درواقع با ارتباط پلی استیشن همه چیز به نوعی تغییر می‌کند. هر چند این تغییر گاهی اوقات چندان زیاد نیست. این مورد در خصوص بازی‌های این پلی استیشن صدق می‌کند. به نظر می‌رسد که اگر در حال جمع آوری بازی‌های PS4 از خرده فروشی‌ها باشید، لیست این بازی‌ها چندان هم ناآشنا نخواند بود.

برخی از بازی‌ها به اندازه‌ای شبیه هستند که این تصور را در شما ایجاد می‌کنند که همان بازی‌های PS4 هستند که تنها یک آرم PS5 گرفته‌اند. این بازی‌ها معمولا تغییرات جزئی دارند که بتوانند بهتر با PS5 همخوانی پیدا کنند. به نظر می‌رسد که فرمت‌های دی وی دی و Blu-ray که چند نسل شاهد ماندگاری آن‌ها خستیم، یک بار دیگر تکرار می‌شوند.

آیا PS6 هم قصد دارد همین بازی‌ها را ارائه دهد؟ پلی استیشن ۵ یک مدل کامل است که تنها فاقد دیسک درایو می‌باشد. بنابراین به نظر می‌رسد که پس از سال‌ها حدس و گمان بالاخره دوره خرید بازی‌های فیزیکال و گیم باکس به سر می‌رسد. البته ما هنوز یک نسل از پلی استیشن را داریم که بتوانیم در آن از بازی‌های فیزیکی لذت ببریم. پس این موقعیت را از دست ندهید.

منبع: Attack of the fanboy

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده ak
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

کنترلر دوال سنس و هر آنچه که باید در مورد آن بدانید

دوال سنس از نظر طراحی چیزی بین دوال شاک ۴ و کنترل ایکس باکس است. سونی این دسته را با طراحی…