خانه اخبار اخبار کنسولهای بازی دیو کاکس:‌ بازی‌های کنسولهای ایکس باکس و پلی استیشن بسیار گران‌ قیمت شده‌اند

دیو کاکس:‌ بازی‌های کنسولهای ایکس باکس و پلی استیشن بسیار گران‌ قیمت شده‌اند

8 ثانیه خوانده شده
0
0
2,861

هرساله هزینه‌ی توسعه‌ی بازی‌ها بیشتر شده که در نتیجه باعث افزایش قیمت آنها می شود.طبق صحبت های “دیو کاکس”‌(Dave Cox) قیمت‌ بازی‌ها امروزه بیش از حد بالا است.

raiders of the broken planet دیو کاکس:‌ بازی‌های کنسولهای ایکس باکس و پلی استیشن بسیار گران‌ قیمت شده‌اند

این استودیو، بازی Raiders of the Broken Planet که در سبک مبارزه‌ای آنلاین می باشد را عرضه کرده است،این بازی دارای چهار کمپین داستانی جدا می باشد که هر کدام با قیمت ۱۰ دلار  قابل بازی کردن می باشد،این ۴ قسمت از هم جدا بوده و کاربر می تواند هر کدام را که نیاز دارید خرید نموده و بازی کند.

دیو کاکس طی مصاحبه‌ای با MCV داشت اعلام کرد: ” بازی‌ها بیش از حد گران شده‌اند. ۶۰ یورو مبلغ بسیار زیادی برای یک بازی است و نمی توانم با درآمد خود در طول سال همه بازی ها را خریداری کنم ،درست است که بسیاری از بازی‌ها سالها طول می کشد تا ساخته شوند و طول این سالها صدها نفر با سرمایه بسیاری  بر روی این بازی ها فعالیت میکنند اما قیمت تمام شده بازی ها برای مشترکین بسیار زیاد است.”

یکی از چیز‌هایی که در بازی خودمان یعنی Raiders به آن توجه داشتیم قیمت معقولانه آن است که خرید بازی را آسان‌تر کرده است. هم اکنون بخش مقدمه‌‌ی بازی بطور رایگان در دسترس است. کاربران اگر از بازی خوششان آمد واز آن لذت بردند می‌توانند با ۱۰ دلار کمپین بازی را خریداری کنند.

دیو کاکس در ادامه اشاره کرد به قیمت‌‌گذاری کامل بازی در حالی که کمپین‌های داستانی بصورت رایگان عرضه شوند در نهایت تصمیم بر آن شد که ۶۰ یورو قیمت بسیار زیادی است حتی اگر قیمت‌گذاری را برروی ۴۰ یورو می بردیم بازهم پول کمی نبود. با این روشی که پیش گرفتیم میتوانیم در حالی که به ساخت بازی ادامه می‌دهیم از بازیکنان درآمد کسب کنیم چون ما به این بازی به عنوان یک سرویس نگاه می‌کنیم و نه یک محصول نهایی.

در حال حاضر ما چهار کمپین داستانی را معرفی کردیم و برروی کمپین‌های بیشتر نیز کار می کنیم. تیم ما بازی را همین‌طور توسعه میدهند تا بجای یک محصول تمام شده، به یک جهان بزرگ تبدیل شود، مثل این میماند که بگوییم ‘بیایید یک عنوان را در بازار عرضه کنیم، واگر مردم برروی آن سرمایه‌گذاری کردند ما از‌ آن پول برای ارتقاء بیشتر بازی استفاده می‌کنیم.

این بدین معنی نخواهد بود عرضه‌ی نهایی بازی به طور کامل انجام نخواهد شد:

من نمی‌گویم که این‌کار را قرار نیست انجام دهیم. در Gamescom از ما در این مورد سوالاتی کردند. در جواب باید بگویم در مورد آن فکر کرده‌ایم اما اکنون بر روی آن متمرکز نیستیم.

هدف ما این است به عنوان توسعه‌دهنده بطور مستقیم با مخاطب ارتباط داشته باشیم. نسخه‌ی فیزیکی و کامل برای دیگر شرکت‌ها است و روش ما اینگونه نیست اما اگر مخاطبان ما این‌‌ را از ما می‌خواهند پس آن‌را انجام می‌دهیم.

شما می توانید برای خرید گیفت کارت پلی استیشن و ایکس باکس به سایت ما و برای خرید عمده گیفت کارت پلی استیشن و ایکس باکس به این سایت مراجعه نمایید.

منبع :mcv

 

 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده آزاده قاسمی
بارگذاری بیشتر در اخبار کنسولهای بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

پلتفرم های نسخه غربی بازی Attack on Titan 2 معرفی شد

کوئی تکمو اعلام نموده است که نسخه دوم بازی Attack on Titan 2 در غرب برروی چه پلتفرم‌هایی م…