خانه اخبار دستور No signal از طرف مایکروسافت بوده است

دستور No signal از طرف مایکروسافت بوده است

19 ثانیه خوانده شده
0
0
1,334

رئیس بخش کنسول های بازی ایکس باکس شرکت مایکروسافت گفت: “No signal” از طرف مایکروسافت بود تا روند ادغام استودیوها را کند کنند.

وی ادامه داد: ما همیشه با مردم صحبت می کنیم اما باید فرصت مناسبی ایجاد شود.

رئیس ایکس باکس “Phil Spencer” به GamesIndustry.biz گفت: مدیرعامل مایکروسافت Satya Nadella دستور “no signal” را اعلام کرد تا روند ادغام استودیوها را کندتر کند.

اسپنسر گفت: ما در یک بازه زمانی کوتاه تعدادی استودیو جدید اضافه کردیم که می‌خواهیم مطمئن شویم به درستی شروع به کار می‌کنند. وی گفت ما قصد داریم مطمئن شویم که استودیوهای جدید به عنوان یک بخش از مجموعه ما به درستی کارشان را انجام دهند.

اسپانسر گفت سهام مشترک Game Pass همچنان ادامه دارد. همچنین ما یک کنسول جدید راه اندازی می‌کنیم. سال گذشته بزرگ‌ترین سال ما در زمنه پلتفرم رایانه شخصی از نظر درآمد  Xbox Game Studios بود. بسیاری از مشاغل واقعاً خوب عمل می کنند، بنابراین ما همیشه با امکانات استودیویی در بازاردنبال ایجاد فرصت های جدید هستیم.

اولویت اول ما اطمینان از این بود که استودیوها موارد لازم را برای ساختن بهترین نسخه‌های بازی خود داشته باشند. این به معنای تمدید برخی از جدول‌های زمانی است و بودجه بیشتری هم می‌طلبد. ما واقعا از Satya Nadella مدیرعامل مایکروسافت و Amy Hood پشتیبانی می‌کنیم. دستور ر به هیچ وجه به معنی کند شدن روند کار ما نبوده است بلکه تنها به این معنی است که ما باید با سرعتی پیش برویم که تبعات آن برای ما تعریف شده باشد. ما همیشه همه چیز را با مردم در میان می‌گذاریم اما باید فرصت مناسب برای این کار ایجاد شود.

طبق گزارش‌های اخیر مایکروسافت در بین چند شرکت علاقه مند به خرید شرکت Warner Bros است. به این ترتیب یک تعامل عالی از شرکت مادر AT&T ایجاد خواهد شد. البته AT&T هنوز تصمیم به فروش قطعی این شرکت نگرفته است.

منبع: Gematsu

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده ak
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

کنترلر دوال سنس و هر آنچه که باید در مورد آن بدانید

دوال سنس از نظر طراحی چیزی بین دوال شاک ۴ و کنترل ایکس باکس است. سونی این دسته را با طراحی…