خانه اخبار حجم بالای بازی Call Of Duty ModernWarfare و نارضایتی بازیکنان

حجم بالای بازی Call Of Duty ModernWarfare و نارضایتی بازیکنان

32 ثانیه خوانده شده
0
0
1,170
حجم بالای بازی Call Of Duty ModernWarfare

حجم بالای بازی Call Of Duty ModernWarfare هر بار بیشتر می‌شود و طرفداران از این موضوع خوشحال نیستند. در ادامه با توکاکی همراه باشید.

آخرین آپدیت بازی Call Of Duty: Modern Warfare ردپای دیجیتالی را برای برخی از بازیکنان به بیش از ۲۰۰ گیگابایت افزایش داد.

حتی قبل از اینکه Warzone  یک بازی دوم کامل را به کیس‌های  Call Of Duty: Modern Warfareاضافه کند، ردپای دیجیتال این بازی به اندازه‌ای بزرگ بود که لازم بود توسعه دهندگان فکری به حال این مشکل بکنند و آن را برطرف کنند. اندازه کیس بعد از انتشار Warzone، مطابق با موضوع Reddit  که توسط US Gamer جمع آوری شده است، اندازه فایل به بیش از ۲۰۰ گیگابایت رسیده است.

پیرامون بحث های اخیر درباره حجم بالای بازی Call Of Duty ModernWarfare که در توییتر به راه افتاده است، کاربر reddit kiwi_lad_1982 تصویری از بسته ترکیبی Modern Warfare و Warzone منتشر کرد که بعد از جدیدترین نسخه بازی ، ۲۰۹ گیگابایت را به خود اختصاص داد، اگرچه کاربر دیگری در کامنت‌ها گفت ردپای دیجیتال در دستگاه او ۲۲۲ گیگابایت است. GameSpot’s Mat Paget  نیز گفت که کپی PC بازی او تنها ۱۹۶ گیگابایت است.

بازیکنان کنسول این امکان را دارند که با حذف پرونده‌هایی برای قسمت‌هایی از بازی که از آن‌ها استفاده نمی‌کنند، اندازه کیس Modern Warfare را کاهش دهند. این کار ضروری است چرا که بازی نزدیک به نصف فضای هارد کنسول را اشغال می‌کند. بازیکنان PC اما از این امکان محروم هستند. با این اوصاف بسیاری از بازیکنان از این وضع ناراضی هستند و در کمپینی که راه اندازی کرده‌اند، اعلام کردند که ترجیح می‌دهند بازی را حذف کنند و فضای بیشتری در هارد آزاد کنند.

آخرین پچ Season 4 Reloaded اضافه شده، بازی‌های ۲۰۰ نفره فوق العاده‌ای را به بازی Warzone’s Battle Royale اضافه کرده است. اما بیشتر مکالمات توییتر پیرامون حجم آپدیت جدید می‌چرخد. درواقع این مشکل به اندازه‌ای بزرگ است که گویا بازیکنان از کیفیت بازی‌های اضافه شده چشم پوشی کرده‌اند. آخرین به روزرسانی درواقع اندازه کیس را برای بازیکنانی که فقط Warzone را نصب کرده‌ باشند، یک کاهش جزئی خواهد داشت اما بازیکنانی که بازی‌های ترکیبی دارند، هنوز شاهد افزایش جزئی در اندازه حجم بازی خواهند بود.

gamespot

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده onlinemohtava
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

کنترلر دوال سنس و هر آنچه که باید در مورد آن بدانید

دوال سنس از نظر طراحی چیزی بین دوال شاک ۴ و کنترل ایکس باکس است. سونی این دسته را با طراحی…