خانه پلی استیشن ۱۰ تا از بهترین بازی‌های پلی استیشن ۴

۱۰ تا از بهترین بازی‌های پلی استیشن ۴

1 دقیقه خوانده شده
0
0
1,271

پلی استیشن ۴ خیلی زود توانست به جایگاه واقعی خودش دست پیدا کند و جریان ثابت و ویژه‌ای از برنامه‌های شخص ثالث و پشتیبانی قوی شخص ثالث را دریافت کند. در ادامه این مقاله از توکاکی قصد داریم ۱۰ تا از بهترین بازی های پلی استیشن ۴ را با هم بررسی کنیم.

لطفا به یاد داشته باشید که این لیست به نسبت برتری اولویت بندی نشده اند بلکه ما آن را بر اساس ویژگی زمان انتشار از جدیدترین تا قدیمی‌ترین بازی مرتب کرده‌ایم. عناوینی که در این لیست پیدا می‌کنید پتانسیل خوبی برای بهترین بودن و بهترین ماندن دارند و با آمدن باتزی های جدیدتر باز هم می‌توانند در جیاگاه خودشان ثابت بمانند.

لیست بهترین بازی‌های پلی استیشن ۴:The Last of Us Part II

انتشار: ۱۹ ژوئن ۲۰۲۰

tlou2ps4 10 تا از بهترین بازی‌های پلی استیشن 4

The Last of Us عنوان آخرین بازی تعیین کننده نسل گذشته بوده است و دنیاله Naughty Dog است. این بازی همواره سعی داشته است که استانداردهای بهتری برای بازی‌های داستانی تعریف کند. The Last of Us Part II یک بازی داستانی در بستر انتقام جویی است. این بازی همچنین مضامینی مانند محبت، عشق و همدلی را به فرد یادآوری می‌کند. همه این‌ها باعث می‌شوند که گیم پلی تنش داستانی بیشتری داشته باشد و گیمر علاقه بیشتری برای دنبال کردن بازی نشان دهد. با آشکار شدن داستان الی و جوئل، بازیکنانی که در دنیا کاملا دقیق حرکت می‌کنند و از موقعیت‌های آزاردهنده‌ای که احساس ملموس درماندگی و نا امیدی را ایجاد می‌کنند، زنده می‌مانند. ممکن است شما با همه گزینه‌های وحشیانه شخصیت خود موافق نباشید اما حتی از طریق تفنگ و خشونت هم می‌توانید یک سفر بی نهایت برای به چالش کشیدن قدرت عشث و محبت خود داشته باشید و واکنش‌های خودتان در مواقع مشابه را درک کنید.

Persona 5 Royal

انتشار: March 31, 2020

p5rps4 10 تا از بهترین بازی‌های پلی استیشن 4

نسخه اصلی Persona 5  از عمق، استراتژی و داستان پردازی خوبی برخوردار بود تا بتواند بازیکنان را برای بیش از ۱۰۰ ساعت مشغول نگه دارد. این نسخه پیشرفته از RPG مبتنی بر نوبت، همه چیز را حتی بهتر و جذاب‌تر می‌کند. هر چیزی که باعث تکرار اول شد، باقی مانده است ما Persona 5 Royal همچنین شخصیت‌های جدید موضوعات داستانی و مکانیک را اضافه می‌کند تا تجربه بازی بهتر شود. این که آیا شما در حال به دست آوردن شخصیت‌های جدید هستید، با همکلاسی‌های خود وقت می‌گذرانید یا اینکه شب را در توکیو سپری می‌کنید، مواردی هستند که می‌توانید خودتان در بازی آن‌ها را تجربه کنید. Persona 5 Royal شما را با قدرت به دنیای خودش می‌کشاند تا شما را برای ساعت‌های طولانی سرگرم کند. این بازی یکی از بهترین بازی‌های پلی استیشن ۴ است

Red Dead Redemption II

انتشار: October 26, 2018

rdr2ps4 10 تا از بهترین بازی‌های پلی استیشن 4

مدت زیادی است که منتظر سری‌های جدید Rockstar’s open-world بودیم و نتیجه ارزش این انتظار را داشت. به عبارت ساده Red Dead Redemption II دنیای بسیار دقیق و کاملی از آنچه که صنعت بازی‌های ویدئویی به خود دیده است، نشان می‌دهد. درحالی که از لحاظ فنی Red Dead Redemption II یک بازی نقش آفرینی نیست، اما آزادی عمل بازیکنان این موقعیت را ایجاد می‌کند که بتوانند تماما در خصوص زندگی خود تعیین کننده باشند. تصمیم اینکه در چه روزی به ماهیگری بپردازید یا اینکه وقت‌تان را صرف مسافرت با قطار کنید، کاملا با خودتان است. آرتور مورگان به همراه مجموعه‌ای گسترده از شخصیت‌های همراه با اجراهای تعاملی بی سابقه‌ای که با آن‌ها دارید، زنده می‌شوند. از خوش آمد گویی به غریبه‌ها در جاده تا شرکت در بازی‌های پوکر یا نشستن در کنار آتش با دوستان‌تان از مواردی هستند که می توانید در بازی انجام دهید. این بازی یک تعریف کامل از نسل خود است که نباید آن را از دست بدهید.

Spider-Man

انتشار: September 7, 2018

spideyps4 10 تا از بهترین بازی‌های پلی استیشن 4

تنها چند ماه بعد از اینکه Kratos در مسیری برای دریافت هزاران تعریف و تمجید قرار گرفت، سونی یک برگ برنده انحصاری دیگر هم در دست داشت. جدیدترین ماجراجویی Spidey یک مسیر جدید برای ابرقهرمانان جهان باز کرده است. Insomniac برای جلب توجه علاقه مندان به کامیک بوک‌ها همچنین با دست انداختن به تاریخچه اسپایدرمن سعی دارد داستان جذاب و جدید خود را روایت کند و شما را با شخصیت‌های جدید آشنا کند. درحالی که برخی از فعالیت‌های جانبی کمی تکراری شدند، Spider-Man به عنوان یکی از بهترین بازی‌های پلی استیشن ۴ تا ده‌ها ساعت می‌تواند تا ساعت‌ها شما را به خودش مشغول نگه دارد.

God of War

انتشار: April 20, 2018

GOW 1 10 تا از بهترین بازی‌های پلی استیشن 4

صنعت بازی‌های ویدئویی به اندازه‌ای بزرگ و گسترده است که بتواند تمام سلیقه‌ها را راضی نگه دارد. این ویژگی کمک می‌کند تا بازی ها همیشه جذاب بمانند و علاقه مندان خودشان را حفظ کنند. این ویژگی در خصوص بازی‌های Kratos قدرتمندتر است. سری جدید بازی God of War تقریبا در هر جنبه‌ای تغییر می‌کند و از یک زاویه جدید گرفته می شود تا مبارزه آگاهانه و تاکتیکی باشد. با این حال بزرگ ترین تغییر مربوط به خود Kratos  و نقش جدید او به عنوان پدر و سرپرست Atreus است. روابط دو جانبه God of War را در مسیر کاملا متفاویت قرار می‌دهد و به استودیوی سانتا مونیکا اجازه می‌دهد داستانی غنی و متفکرانه تعریف کند که در میان بهترین‌های ارائه شده در نسل جدید قرار می‌گیرد. با تشکر از تلاش‌های کراتوس برای کشتار هر موجودی که سر راه او باشد، خدای جنگ هنوز هم هیجان ز یادی با نبردهای بصری برای بازیکن ایجاد می‌کند.

Horizon Zero Dawn

انتشار: February 28, 2017

HORIZON 1 10 تا از بهترین بازی‌های پلی استیشن 4

Horizon Zero Dawn از زمان PS2 جز بازی‌های تیراندازی عالی سونی بود اما زمانی که توسعه دهنده تصمیم به خنثی کردن Killzone برای یک آخرالزمان با ربات‌ها در دنیای آزاد گرفت، همه چیز تغییر کرد. Horizon Zero Dawn ثابت کرد که یک یاز بهترین IPهای جدید این نسل است و بازیکنان را با ترکیب جدید از فناوری آینده نگر و جنگ‌های ماقبل تاریخ آشنا می‌کند. نبردهای سخت، دشمنان رباتی هوشمند، طراحی شده و اماکن دیدنی چشمگیر در جهان فثط چند تا از دلایلی هستند که باعث می‌شوند شما Horizon  را انتخاب کنید. این بازی به اندازه‌ای مرموز است که رها کردن آن به هیچ وجه ساده نباشد.

Overwatch

انتشار: May 24, 2016

OVER 1 10 تا از بهترین بازی‌های پلی استیشن 4

تیراندازی رقابتی مبتنی بر قهرمانی Blizzard سال‌هاست که دیگر از رده خارج شده‌اند. اما هنوز هم یکی از بازی‌های متداول G.I است. بازیکنان می‌توانند بخشی از زمان‌شان را به به بازی متناسب با زمین بازی، فهرست شخصیت‌ها و حالت‌های Assault، Control و Escort بی نهایت قابل پخش اختصاص دهند. با این حال آنچه که ما را به این بازی علاقه‌مند کرد، پیشرفت‌ها و موارد اضافه‌ای است که Blizzard در طی سال‌ها اضافه کرده است تا ترتیبی بدهد که این بازی خلاقانه‌تر و جذاب‌تر باشد. تا زمانی که Blizzard به روزرسانی Overwatch را ارائه می‌دهد، این بازی همچنان می‌تواند یک بازی جذاب برای علاقه مندان به بازی‌های تیراندازی رقابتی باشد.

Uncharted 4: A Thief’s End

انتشار: May 10, 2016

UNCHART 1 10 تا از بهترین بازی‌های پلی استیشن 4

ناتان در طول سال‌هاب ه برند پلی استیشن خدمت کرده است و نتایج هم نشان می‌دهند که انتخاب مناسبی بوده است. Uncharted 4 نه تنها بزرگترین و مهیج‌ترین لحظات را بازسازی کرده است، که غنی‌ترین و ظریف‌ترین داستان‌ها را هم برای تعریف داشته است. در این بازی شما داستان دوران کودکی ناتان و رابطه او با برادر فراموش شده‌اش را می‌بینید و متوجه ارتباط سایر کاراکترها با النا می‌شوید.


The Witcher 3: Wild Hunt

انتشار: May 19, 2015

WITCH 1 10 تا از بهترین بازی‌های پلی استیشن 4


Witcher 3 هنوز نمونه برجسته‌ای از آنچه ما امیدواریم آینده RPGهای جهان باز آن را به خود ببیند، است. جهانی کاملا گسترده و تحقق یافته برای کشف، کاراکترهای حرفه‌ای و شخصیت‌های چند بعدی و انتخاب‌های جذاب که در طول ده‌ها و صدها ساعت گیم پلی موج می‌دهد. حتی با گذشت سال‌ها از انتشار اولین نسخه بازی‌های The Witcher 3 هنوز بهترین نسخه از ژانر RPG هستند.

Bloodborne

انتشار: March 23, 2015

BLOOD 1 10 تا از بهترین بازی‌های پلی استیشن 4

در حال حاضر هیچ کمبودی در بازی‌های Dark Souls وجود ندارد اما spinoff ‌ اختصاصی سونی در توسعه دهنده همچنان مورد علاقه ما در این گروه است. اقدام اقدام پر جنب و جوش و خشمناک Bloodborne و لاوکراسی برای ایجاد یک دنیای فریبنده و ترسناک و القا کننده برای کشف قطعا بی نظیر است. با توجه به ریشه‌های آن مبارزات Bloodborne  مانند همیشه فراموش نشدنی و بسیار رضایت بخش است و شما را ملزم می‌کند که اگر امیدوار هستید، زنده بمانید، بر پیچیدگی‌های دشمن خود تسلط داشته باشید. قطعا سختی‌های زیادی انتظار شما را می‌کشند اما این شروع راه پیروزی است.

gameinformer

https://www.gameinformer.com/b/features/archive/2017/01/20/the-top-10-games-on-playstation-4.aspx
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده onlinemohtava
بارگذاری بیشتر در پلی استیشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

کنترلر دوال سنس و هر آنچه که باید در مورد آن بدانید

دوال سنس از نظر طراحی چیزی بین دوال شاک ۴ و کنترل ایکس باکس است. سونی این دسته را با طراحی…