خانه اخبار بازی The Last of Us 2 از قابلیت‌های دسته‌ی پلی استیشن ۵ پشتیبانی خواهد کرد

بازی The Last of Us 2 از قابلیت‌های دسته‌ی پلی استیشن ۵ پشتیبانی خواهد کرد

10 ثانیه خوانده شده
0
0
815
بازی The Last of Us 2 از قابلیت‌های دسته‌ی پلی استیشن 5 پشتیبانی خواهد کرد

در حالی که هنوز استودیوی ناتی داگ به عنوان سازنده‌ی بازی The Last of Us 2 هیچ گونه اطلاعیه‌ای در مورد بهبود یافتن این بازی بر روی کنسول پلی استیشن ۵ منتشر نکرده است، به نظر می‌رسد تست‌های انجام شده حاکی از این باشند که این بازی می‌تواند از قابلیت‌های دسته‌ی پلی استیشن ۵ بهره ببرد.

همان‌طور که می‌دانید، کنسول پلی استیشن ۵ در دسترس منتقدان قرار گرفته‌ است. بنابراین، برخی از این منتقدان بازی The Last of Us 2 را نیز بر روی این کنسول تست کرده‌اند و شاهد این بوده‌اند که قابلیت تعاملی و فیدبک فوق العاده‌ی دوال سنس می‌تواند بر روی این بازی نیز فعال شود. بنابراین، به عنوان مثال وقتی که از تیرکمان در این بازی استفاده می‌کنید، دکمه‌ی R2 سفت‌تر شده و فشار دادن آن کار آسانی نخواهد بود.

اگر بازی The Last of Us 2 را انجام داده باشید، قطعا با مراحلی که سوار قایق می‌شوید نیز آشنایی دارید. دسته‌ی دوال سنس به بهترین شکل ممکن تغییرات ایجاد شده در موتور را نیز به شما نشان می‌دهد و شما می‌توانید حس کاملی را از آن دریافت کنید.

اگرچه هنوز اطلاعات زیادی از بازی‌هایی که از قابلیت‌های انحصاری دوال سنس استفاده می‌کنند به بیرون درز نکرده است، اما به نظر می‌رسد بازی God of War نیز از قابلیت‌های فیدبک تعاملی این بازی پشتیبانی خواهد کرد.

کنسول پلی استیشن ۵ در همین هفته برای برخی از مناطق و در هفته‌ی آینده برای اکثر مناطق در دنیا عرضه خواهد شد. سونی قیمت نسخه‌ی دیجیتال این کنسول را ۴۰۰ و نسخه‌ی دیسک‌دار آن را ۵۰۰ دلار در نظر گرفته است. شما همچنین می‌توانید برای خرید گیفت کارت پلی استیشن با قیمتی مناسب به وب سایت توکاکی مراجعه کنید و گیفت کارت‌ مورد نظر خود را با قیمتی مناسب و در سریع‌ترین زمان ممکن خریداری کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…