خانه ایکس باکس بازی های دارای گلد رایگان ایکس باکس ماه ژوئن

بازی های دارای گلد رایگان ایکس باکس ماه ژوئن

34 ثانیه خوانده شده
0
0
1,355
بازی های دارای طلای رایگان ایکس باکس

بازی های دارای گلد رایگان ایکس باکس در ژوئن ۲۰۲۰ اعلام شد: آخرین روزها برای به دست آوردن دو بازی رایگان را از دست ندهید. در ادامه با توکاکی همراه باشید.

اولین بازی‌های ماه ژوئن ایکس باکس با گلد رایگان اکنون در ایکس باکس در دسترس است.

با توجه به دور کامل بازی‌ها در ماه ژوئن شما می‌توانید بازی‌ها را با گلد رایگان در دسترس داشته باشید. چهار بازی دیگر در ماه ژوئن برای مشترکان Xbox Live Gold  رایگان است – این ترکیب شامل دو بازی Xbox One ، یک بازی Xbox 360 و یک بازی اصلی Xbox است که دارای یک آپدیت مجدد است. مثل همیشه ، نسخه های رایگان برای Xbox 360 و Xbox اصلی سازگار با backward هستند و اولین بازی های رایگان هم اکنون در دسترس می‌باشند.

مبتدیان ، می توانند Shantae و Pirate’s Curse را برای Xbox One بگیرند. این Metroidvania از WayForward در ابتدا در سال ۲۰۱۴ منتشر شد و ستاره این بازی یک نیمه جن است که با دویدن ، پریدن و تار و مار کردن دشمنان با موهای خود و وسایل خریداری شده در طول راه ، از حمله به میهن خود جلوگیری می کند.

مشترکان Xbox Live همچنین می توانند بازی Cafe Talk را انتخاب کنند ، رمانی بصری که شما را در نقش یک پیش خدمت قهوه خانه قرار می دهد که در کار او سرو نوشیدنی های گرم است و از این طریق با مشتریان گپ میزند و در خصوص مشکلاتشان با آنها صحبتی میکند. البته این بحث ها شبیه به بحث های روزمره شما نیستند چرا که بحث در مورد مسائلی مانند گرگینه ها ، خون آشام ها و سایر موجودات جادویی است. Cafe Talk  تا ۱۵ ژوئیه رایگان خواهد بود.

شما همچنین می توانید Sine Mora را انتخاب کنید. این یک بازی تیراندازی ۳۶۰ درجه متکی به زمان است ، بنابراین شما باید بدون سر و صدا و سریع حرکت کنید. هرچه تعداد دشمنان بیشتری را بکشید ، زمان بیشتری خواهید داشت ، اما به محض آسیب دیدن، زمان سریعتر از دست میرود.

بازی های دارای گلد رایگان ایکس باکس برای ژوئن سال ۲۰۲۰

ایکس باکس وان

Shantae and the Pirate’s Curse (June 1-30)

Coffee Talk (June 16-July 15)

ایکس باکس ۳۶۰

Sine Mora (June 16-30)

ایکس باکس

   Destroy All Humans (June 1-15)

gamespot

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده onlinemohtava
بارگذاری بیشتر در ایکس باکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

کنترلر دوال سنس و هر آنچه که باید در مورد آن بدانید

دوال سنس از نظر طراحی چیزی بین دوال شاک ۴ و کنترل ایکس باکس است. سونی این دسته را با طراحی…