خانه اخبار بازی های دارای گلد رایگان ایکس باکس وان

بازی های دارای گلد رایگان ایکس باکس وان

40 ثانیه خوانده شده
0
0
1,287
افزایش 10 دلاری قیمت بازی های ویدئویی

بازی های دارای گلد رایگان ایکس باکس وان ۲۰۲۰: بازی‌های ایکس باکس وان رایگان برای ماه بعد مایکروسافت شامل چهار بازی مشترک Xbox Live Gold از جمله WRC 8 FIA Championship Rally World Raints و Saints Row 2 است. در ادامه با توکاکی همراه باشید.

ژوئن تقریبا تمام شده است. بنابراین زمان آن رسیده است که بازی‌های تازه با گلد رایگان اعلام شوند. مایکروسافت چهار بازی مشترک Xbox Live Gold را اعلام کرد که در ماه ژوئیه در دسترس قرار می‌گیرند. طبق معمول این ترکیب شامل دو بازی ایکس وان و دو بازی backward ایکس باکس ۳۶۰ است. پیشنهادات ایکس وان در ماه ژوئیه احتمالا مورد توجه علاقه مندان به مسابقات و ورزش قرار خواهد گرفت.

در طول ماه ژوئیه شما می‌توانید بازی WRC 8 FIA Championship Rally World Rally Championship که یک بازی مسابقه رالی است و در سال گذشته منتشر شد را بگیرید. WRC 8 بازی تک نفره حرفه‌ای است که بیش از ۱۰۰ ترک در ۱۴ کشور دارد. بازی چند نفره آنلاین هم دارای چالش‌های هفتگی و حالت اسکورت با مسابقات است. سیستم جدید هواشناسی پویا در این سری با تذکر دادن مواردی مانند بارش برف و باران شرایط را برای شما قابل ردیابی می‌کند.

بازی دوم ایکس وان یعنی Dunk Lords از ۱۶ ژوئیه تا ۱۶ اوت در دسترس است. Dunk Lords یک بازی بسکتبال با بازیکنان معروف و حملات بی نظیر است. با طراحی فوق العاده‌ای که این بازی دارد، بازی برای شما باورپذیرتر خواهد بود. این بازی بسکتبال را با درگیری‌های تن به تن ترکیب می‌کند. Dunk Lords حالت داستانی دارد که می‌توانید به صورت انفرادی یا همکاری با بازیکنان دیگر بازی کنید. در حالت همکاری می‌توانید تعداد را تا ۴ بازیکن افزایش دهید.

برای نیمه اول ماه مشتریکن ایکس باکس ۳۶۰ می‌توانند بازی Saints Row 2 را انتخاب کنند. در این بازی بازیکن نقش رهبر Sury Street Saints را بر عهده دارد.

برخی بازی‌های رایگان دیگر هم در دسترس قرار می‌گیرند که باید قبل از تمام شدن زمان مشخص شده، از آن‌ها استفاده کنید. بازی‌ها شامل Shantae و Pirate’s Curse و Sine Mora است که تا ۳۰ ژوئن رایگان هستند ، و Coffee Talk تا ۱۵ ژوئیه رایگان است.

بازی های دارای گلد رایگان ایکس باکس وان برای ژوئیه سال ۲۰۲۰

ایکس باکس وان

WRC 8 FIA World Rally Championship (July 1-July 31)

Dunk Lords (July 16-August 15)

ایکس باکس ۳۶۰

Saints Row 2 (July 1-15)

Juju (July 16-31)

gamespot

  • بازی های دارای طلای رایگان ایکس باکس

    بازی های دارای گلد رایگان ایکس باکس ماه ژوئن

    بازی های دارای گلد رایگان ایکس باکس در ژوئن ۲۰۲۰ اعلام شد: آخرین روزها برای به دست آوردن د…
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده onlinemohtava
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

کنترلر دوال سنس و هر آنچه که باید در مورد آن بدانید

دوال سنس از نظر طراحی چیزی بین دوال شاک ۴ و کنترل ایکس باکس است. سونی این دسته را با طراحی…