خانه اخبار احتمال تقلب در Call of Duty: Modern Warfare و Warzone یک بار دیگر این بازی را در مرکز توجه قرار داد

احتمال تقلب در Call of Duty: Modern Warfare و Warzone یک بار دیگر این بازی را در مرکز توجه قرار داد

23 ثانیه خوانده شده
0
0
1,366

بازی Call of Duty: Modern Warfare and Warzone بعد از موج ممنوعیتی که توسط Infinity Ward ایجاد شده است، در مرکز توجه قرار گرفت

درحالی که برنامه نویسان هنوز در خصوص ممنوعیت بازیکنان اظهار نظر نکرده‌اند، اما بعد از آپدیت کوچک ۲۰۰ مگابایتی بازی موجی از شکایت‌های بازیکنان و اعتراضات آن‌ها در رسانه‌های اجتماعی و فروم‌ها به چشم می‌خورد.

Call of Duty: Modern Warfare و به ویژه Warzone  از زمان راه اندازی تاکنون مشکل تقلب داشته است. به طوری که برخی از بازیکنان کراس پلی را برای جلوگیری از نفوذ هکرهای PC غیرفعال کرده‌اند.

در ماه می Infinity Ward یک احراز هویت دو مرحله‌ای برای کاربران جدید پلتفرم رایانه شخصی که Warzone را به صورت رایگان بازی می‌کنند، ایجاد کرد. این یک قدم مهم برای جلوگیری از ایجاد اکانت‌های غیرواقعی Warzone بوده است.

این حرکت در کنار اقدامات امنیتی دیگر Infinity Ward انجام شده است. از جمله اینکه گزارش‌ها در خصوص ممنوعیت بازی و تقلب پیگیری شده و برخورد می‌شود.

تصور می‌شد مکه این اقدامات می‌توانند نتیجه خوبی روی جلوگیری از تقلب در دانلود رایگان بتل رویال داشته باشد. اما در این ماه هم هنوز اقداماتی مبنی بر تقلب برخی از بازیکنان به چشم می‌خورد.

اکتیویشن در تماس با Eurogamer از اظهار نظر در خصوص این موضوع خودداری کرد اما در هر صورت اقدامات اخیر Infinity Ward نشان می‌دهد که تقلب‌های پیش آمده مشکلات زیادی را برای توسعه دهندگان ایجاد کرده است.

یکی از بازیکنان PC به نام پاول در تماس با Eurogamer گفت که “من تقلب نمی‌کنم. تنها با یک دوست صحبت می‌کنم. دیگران را ناراحت نمی‌کنم. من در بازی کاملا ضعیف هستم.” اما آیا این یک جرم نیست؟

پاول گفت اگر این ممنوعیت باقی بماند، من قطعا به سراغ یک بازی اکتیویژن دیگر می‌روم. چرا که نگرانی برای خرج کردن پول در بازی که احتمالالذتی از آن نمی‌برم، ندارم.

درحالی که دانلود Warzone رایگان دانلود می‌شودف تاکنون ۶۰ میلیون بازیکن داشته است. Infinity Ward نیز آخرین تلاش هایش را برای جلوگیری از هک شدن این بازی انجام داده است. Infinity Ward تمام تلاشش را برای امکان بازی Warzone بدون تقلب کرده است. اگرچه مانند بسیاری از بازی‌های موزون جلوگیری کامل از تقلب‌ها تقریبا ناممکن است.

منبع: Eurogamer

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده ak
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

کنترلر دوال سنس و هر آنچه که باید در مورد آن بدانید

دوال سنس از نظر طراحی چیزی بین دوال شاک ۴ و کنترل ایکس باکس است. سونی این دسته را با طراحی…