خانه اخبار آخرین آپدیت Call of Duty Warzone

آخرین آپدیت Call of Duty Warzone

29 ثانیه خوانده شده
0
0
1,187
آپدیت Call of Duty Warzone

آخرین آپدیت Call of Duty Warzone با لیستی شامل ۲۰۰ بازیکن، نقشه‌های جدید و مودهای جدید ارائه میشود. در ادامه با توکاکی همراه باشید.

آخرین آپدیت Call of Duty Warzone شامل لیستی از ۲۰۰ بازیکن، مودهای جدید، قراردارهای اجرایی، نقشه‌ها و موارد دیگر ( از طریق VGC) است.

Infinity Ward این بازی را که احتمالا ۲۰۰ بازیکن در ورزشگاه رو در روی هم بازی می‌کنند، تست کرده است. اکنون ما یک پلی لیست  Quads با ۵۰ تیم شامل ۴ بازیکن که به دنبال طلا هستند، داریم و باید نتیجه تلاش‌های آن‌ها را ببینیم. علاوه بر این نقشه جدید با عنوان Cheshire Park‌ به بازی اضافه شده است و گفته می‌شود که یک باغ زیبا در لندن انگلستان است. این بازی همچنین مودهای جدید Team Defender و Juggernaut Royale را ارائه می ددهد که باعث بیشتر شدن تنوع در بازی است. همچنین بازیکنان دارای یک مینی سلاح، احتمال صدمه دید صفر و یک حرکت قدرتمند برای طی کردن زمین هستند.

قراردادهای جدید اجرایی هم به بازی اضافه شده‌اند. بعد از فعال سازی شما و تیم‌تان ( در صورتی که تیم داشته باشید) به ایستگاه خرید در نزدیکی زمین هدایت می‌شوید. برای دریافت تخفیف‌های بیشتر در ایستگاه خرید باید در مهلت مشخص شده به ایستگاه بروید. Rytek AMR و Spotter Scope اکنون برای خرید در دسترس است. Rytek AMR  یک اسلحه تک تیرانداز نیمه اتوماتیک است که حالت چند نفره و همکاری هم دارد. این قابلیت به بازیکن اجازه می‌دهد که محیط اطراف خود را اسکن کرده و دشمنان را بدون اینکه شناسایی شود، علامت گذاری کند. چرا که نشانه گیر اسلحه هیچ نور فلشی ندارد.

در آخر اینکه آپدیت‌ها در حدود ۲۲ تا ۳۶ گیگابایت برای دارندگان Modern Warfare  و ۲۲ تا ۳۰ گیگابایت برای کسانی که نسخه رایگان بازی Warzone را دارند، حجم دارد. Activision توضیح داد که دارندگان کنسول بازی می‌توانند در صورت تمایل به Multiplayer دسترسی پیدا کنند. بعد از اتمام به روزرسانی Season Four Reloaded ، باید ردپای دیجیتالی نسخه کامل نسخه Modern Modern Warfare را به حداقل برساند.”

 Call of Duty: Warzone اکنون برای رایانه های شخصی ، پلی استیشن ۴ و Xbox One در دسترس نیست.

videogamer

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده onlinemohtava
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

کنترلر دوال سنس و هر آنچه که باید در مورد آن بدانید

دوال سنس از نظر طراحی چیزی بین دوال شاک ۴ و کنترل ایکس باکس است. سونی این دسته را با طراحی…